Pamiętacie gigantyczną bańkę…

Pamiętacie gigantyczną bańkę na Bitcoin i shity z 2017?
Pamiętacie jak rok później pod koniec 2018 Bitcoin się spierdolił z 6k na 3,2k?
Wszyscy panikowali że to koniec Bitcoina. Frajerzy się wyprzedawali po śmiesznych cenach a zawistni nocoinerzy cieszyli dupska że „komputerowy piniondz jebnął i na szczęście somsiad stracił” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To była piękna promocja. Idioci się wyprzedawali a mądrzy ludzie skupowali. @cyberpunkbtc nigdy nie naganiał, nie zachęcał do kupna, ale przy tak zajebistej cenie zrobił prosty wpis z „PORADĄ INWESTYCYJĄ” strategii „RYSIEK INWESTMENT” (inwestment przez „W” bo to Polska firma).

Wpis z dnia 7.12.2018 – cena BTC ~3650$

Oczywiście dzbany nie posłuchały. Idioci kurwa chcą szybko się dorobić jakichś pojebanych chorych zwrotów. Pakują się w jakieś idiotyczne scamy i tradują przepierdalając pieniądze na dźwigni, bo chcą się teraz szybciej dorobić mitycznego „lambo”. Myślą że ich zasada „3×90” (90% inwestorów w 90 dni traci 90% kapitału) nie dotyczy…

My nigdy nie robiliśmy z siebie guru tradingu a kto rozumie fundamenty BTC, ten wie że długoterminowo będzie szedł do góry. Idioci siedzą przy BTC, życiowa okazja im przepierdala pod nosem, bo oni w tym czasie bawią się w trading albo jakieś shity. Zamiast spokojnie cyklicznie inwestować, to tradują idioci (mimo że to można robić zawsze a „pociąg BTC w tym czasie naprawdę odjeżdża”).

Przeczytajcie co wtedy napisał. ŻE STRATEGIA JEST ZAJEBIŚCIE PROSTA. Żeby kupować cyklicznie, nie pakować się w scamy, nie tradować, tylko kupować cyklicznie… że to początek BTC a nie jego koniec.

Symulacja z https://dcabtc.com Gdybyście od dnia tego wpisu co 2 tygodnie inwestowali marne 50$ w BTC. Do dziś zainwestowalibyście marne 3100$ a mielibyście BTC o wartości 22338$. Zwrot ponad 620%. STRATEGIA PROSTA JAK BUDOWA MACZUGI! No a przecież przed chwilą BTC był po 65k i wynik był dużo lepszy). Bez żadnych dźwigni, szukania górek, dołków, zesranym wpatrując się w kurs i podejmując idiotyczne decyzje. Wystarczy znać fundamenty BTC, wiedzieć w co się inwestuje i spokojnie się pakować i kurwa czekać… NAJWIĘKSZY DEBIL POTRAFIŁBY TO OGARNĄĆ.

A teraz kolejny zalew frajerów, pakujących się na samych pompach w doge, gme. Tytani intelektu. A BTC im przepierdala pod samym nosem i tak od lat… ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty #gielda #inwestycje #zloto #finanse