Postanowiłem przeanalizować…

Postanowiłem przeanalizować prognozę wprowadzania Nowego Ładu w Polsce.

Plan na zdrowie – podniesienie akcyzy na alkohol, podniesienie podatku od cukru, podatek od tłuszczu i od białka. Poniekąd w nadmiarze wszystko szkodzi. Niech bogaci (wszyscy powyżej minimalnej) zapłacą wyższą daninę im. Jana Pawła II na biednych.

Uczciwa praca – godna płaca. Niech bogaci zapłacą wyższą daninę na biednych. Ozusowanie wszystkiego, w tym ZUS od VATu i PITu. Kwota wolna w wysokości 30 tysięcy dla rodzin z 7 dzieci, w której jeden z rodziców nie pracuje i ma trzecią grupę inwalidzką, a drugi minimum 20 lat stażu pracy.

Dekada rozwoju– inflacja 20% rocznie.

Rodzina i dom w centrum życia – Niech bogaci zapłacą wyższą daninę im. Jana Pawła II na biedne rodziny.

Polska – nasza ziemia – nacjonalizacja.

Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek – Niech bogaci zapłacą wyższą składkę na nasze fundacje Żołnierzy Wyklętych. Czarnek ustanowi dzieła Jana Pawła II lekturami obowiązkowymi. Zbyszek, coś o gejach tu wpisz.

Dobry klimat dla firm- nacjonalizacja, żeby nikt nie uciekł przed niskimi daninami.

Czysta energia – czyste powietrze – niska danina 100% nałożona na węgiel, ale wzorem podatku cukrowego na gaz i prąd też taka sama danina. Oraz od metra panelu fotowoltaicznego, bo tak.

CyberPoland 2025 – e-msze oraz dawanie na tacę Blikiem. Orlen kupuje CD Projekt.

Złota jesień życia – 15 i 16 emerytura im Jana Pawła wypłacana 1 kwietnia o 21:37 oraz 17 emerytura na Dzień Babci dla kobiet.

Zobaczymy ile się sprawdzi.

Na koniec pamiętajcie – „Obywatel nie ma własnych pieniędzy, tylko to co ukradnie budżetowi państwa” Vateusz Vorawiecki

#heheszki #2137 #bekazpisu #gospodarka #ekonomia #finanse #gielda #neuropa