Powtarzamy #rozdajo z grudnia…

Powtarzamy #rozdajo z grudnia 2019 roku!

Dwóch mirków otrzyma po jednym egzemplarzu książki Bogaty ojciec, biedny ojciec autorstwa Roberta Kiyosakiego – sympatycznego Amerykanina urodzonego na Hawajach (podobnego trochę do Jackie Chana (・へ・)).

Książka to takie finansowe vademecum, które pozwoli poukładać wiele kwestii związanych z pieniędzmi i z myśleniem o nich. Nie jest to jednak żaden rozwojosobistyznormikami czy motywacyjne pierdololo, a spora dawka konkretów, które warto wiedzieć. Tutaj napisałem kilka słów o samej książce..

Warunkiem udziału rozdajo jest oczywiście zostawienie plusika i wklejenie w komentarzu swojego ulubionego cytatu, dotyczącego finansów i pieniędzy, którego nie powstydziłby się sam Deco Morreno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwycięzcę wybiorę we wtorek, o 19:30.

Chcących być na bieżąco z aktualnymi promocjami, w których co miesiąc zgarniamy kilka stówek, zapraszam na tag #kasazpromocji – jeśli nie chcesz wiedzieć moich wpisów, dodaj na czarno.

PS. Bez obaw, promocyjne podsumowanie tygodnia będzie jutro. 🙂

pokaż spoiler #rozdajo #ksiazki #literatura #finanse #czytajzwykopem #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje #promocjebankowe